Uzticieties MotorLaivas.lv
Profesionāla Suzuki Marine laivu dzinēju apkope

Mēs saprotam, cik svarīga ir pareiza jūsu piekarināmā laivu dzinēja apkope un remonts. Mūsu apmācītā tehniķu komanda ir zinoša un kompetenta, lai risinātu jebkuru problēmu, sākot no ikdienas apkopes līdz sarežģītiem remonta darbiem.

Mēs izmantojam tikai labāko aprīkojumu un oriģinālas rezerves daļas, kā arī ievērojam ražotāja norādījumus un prasības, lai nodrošinātu jūsu piekarināmajam laivu dzinējam pareizu darbību un ilgu mūžu. Ja jums ir jautājumi vai vēlaties rezervēt laiku, lūdzam sazināties ar mums.


SIA "Sporta sektors"
Kalnciema Iela 46, Rīga
+ 371 29 55 70 92

© 1999-2024 Motorlaivas.lv. All Rights Reserved.

Dotā tīmekļvietne nav interneta veikals vai cita veida tiešsaistes tirdzniecības platforma darījumu veikšanai. Pirkumu veikšana, pasūtījumu veikšana vai preču rezervēšana, kā arī distances līguma slēgšana šajā tīmekļvietnē, vai ar tās palīdzību, nav iespējama! Visiem attēliem, aprakstiem, preču raksturojumiem un cenām dotā tīmekļvietnē ir ilustratīvs raksturs un tas nav publisks piedāvājums. Tīmekļvietnes īpašnieks patur tiesības jebkurā laikā rediģēt un mainīt tīmekļvietnes saturu pēc saviem ieskatiem. Par visiem jautājumiem saistībā ar preču iegādi vai pasūtīšanu, preču īpašību precizēšanu lūdzam sazināties ar mūsu veikalu sadaļā "kontakti" norādītajā adresē.