MotorLaivas.lv
Oficiālais Suzuki Marine importētājs un izplatītājs Latvijā

Laipni lūgti MotorLaivas.lv! Mūsu uzņēmums ir Suzuki Marine oficiālais importētājs un izplatītājs Latvijā, kas nodarbojas ar piekarināmo laivu dzinēju tirdzniecību, apkopi un remontu, jau vairāk kā 20 gadus.

Mūsu profesionālā komanda spēj nodrošināt klientiem labākās cenas, servisu un atbalstu. Ja jums nepieciešama konsultācija piekarināmo laivu dzinēju iegādes vai servisa jautājumos, lūdzam sazināties ar mums.


SIA "Sporta sektors"
Kalnciema Iela 46, Rīga
+ 371 29 55 70 92

© 1999-2023 Motorlaivas.lv. All Rights Reserved.

Dotā tīmekļvietne nav interneta veikals vai cita veida tiešsaistes tirdzniecības platforma darījumu veikšanai. Pirkumu veikšana, pasūtījumu veikšana vai preču rezervēšana, kā arī distances līguma slēgšana šajā tīmekļvietnē, vai ar tās palīdzību, nav iespējama! Visiem attēliem, aprakstiem, preču raksturojumiem un cenām dotā tīmekļvietnē ir ilustratīvs raksturs un tas nav publisks piedāvājums. Tīmekļvietnes īpašnieks patur tiesības jebkurā laikā rediģēt un mainīt tīmekļvietnes saturu pēc saviem ieskatiem. Par visiem jautājumiem saistībā ar preču iegādi vai pasūtīšanu, preču īpašību precizēšanu lūdzam sazināties ar mūsu veikalu sadaļā "kontakti" norādītajā adresē.